Kim jesteśmy?

Brevi Manu tworzą studenci różnych kierunków studiów, których łączy chęć rozwoju, zdobywania doświadczenia i angażowania się w działanie.

Co robimy?

Spotkania i wydarzenia

Od 3 lat organizujemy cykl "Spotkania dla doświadczania". Wydarzenia te w sposób warsztatowy przybliżają nam wiedzę związaną z biznesem, szkoleniami czy tematyką HR, ale nie tylko! Każde spotkanie to inny specjalista chętny dzielić się z nami wiedzą i doświadczeniem zdobywanym często latami.

Rozwój Zawodowy

Staramy tworzyć się możliwości rozwoju zawodowego dla naszych członków - od spotkań, przez warsztaty, po szkolenia i staże w firmach - wszystko po to, aby karierę zawodową rozpocząć posiadając już doświadczenie zdobyte w latach studenckich i doskonale odnaleźć się na rynku pracy!

Badania naukowe

Bierzemy udział w projektach naukowych prowadzonych w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego, a ich wyniki prezentujemy na różnorodnych konferencjach i sympozjach naukowych. Badania skupiają się wokół tematyki jakości życia, konsumpcji i szeroko pojętej psychologii społecznej.

Działanie społeczne

Wiemy, jak wiele możemy zdziałać pracując wspólnie, dlatego jako Koło chętnie bierzemy udział, a nawet tworzymy własne akcje społeczne! W ubiegłych latach organizowaliśmy zbiórki charytatywne, akcje zwiększające świadomość społeczną czy angażowaliśmy się w działania wolontariackie.

Dołącz do nas!

Wypełnij krótki formularz, a my zajmiemy się resztą 🙂